Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a szoláriumról?...

Mit gondoltok a szoláriumról? Heti 1X belefér vagy nincs olyan hogy "mértékkel".

Figyelt kérdés

20 éves koromig soha nem szoliztam,sőt napozni se nagyon napoztam, legalábbis nem azért hogy barna legyek.Most nyáron viszont ezzel a szándékkal feküdtem ki mindig a napra és szép barna lettem(amúgy a bőröm se nem túl fehér , se nem kreol, de inkább fehér...)..Ez nagyon tetszett és megakartam tartani ezért azóta hetente 1X elmegyek 12percre, de lelkiismeret furdalásom van mert hülyeségnek ,károsnak és veszélyesnek tartom, viszont nem szeretnék újra fehér lenni :/ (nem viszem túlzásba , tehát nincs szoli színem csak van egy alapszínem most)..


Ti hogy vélekedtek?


2011. nov. 28. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan 22 éves ismerősöm, aki 40-nek néz ki a szolitól, hiába mértékkel csinálta.
2011. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát...nemhiszem h mértékkel csinálta :) max azt "hazudta"...
2011. nov. 28. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hazudott semmit, a szoli mértéke látszik a bőrszínen, mindig enyhe barna volt, most mégis 40 évesnek néz ki.
2011. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fér bele. 12 perc ráadásul elég sok, a heti 1 alkalom pedig számomra gyakori. Hosszú távon nagyon meg fog látszódni. Én inkább természetes hatású önbarnítókat próbálnék keresni, esetleg kézi fújós barnítás egy-egy fontosabb esemény előtt.
2011. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmultam 30 es tobb ev szolizas utan sem nezek ki ugy mint egy 40. Ezt kritikus tekintetu ismeroseim (es idegenek akik meglepodnek a koromon) allitjak.


Nagyon egeszseges kajakat eszek, rendszeresen mozgok es az egvilagon semmi vegyszert nem kenek magamra (a szempillaspiralon kivul), ezert en ugy allok hozza, hogy ennyi "mergezes" belefer. Szeretem, hogy mindig napbarnitotta a borom, nem tulzottan hanem eppen nem feher. Egy vastag ezustgyurut mindig magamon hagyok szolizas kozben igy van egy feher csik az ujjamon, amit amolyan ellenorzeskeppen hasznalok.

Hetente egyszer megyek 12percre. Ha sietek akkor csak 10 percre. Ha lusa vagyok vagy epp megvan, akkor kihagyok egy hetet.


En semmi karos hatasat nem tapasztalom.

2011. nov. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azon is sok műlik, h milyen szoliba mész... sokan azt nézik csak, h hol az olcsóbb stb.. de az azlrt elég káros:S válassz EU-s csöves szolikat, ahol sűrűn van csőcsere, inkább legyen picit drágább de jó minőségű:)
2011. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem jöttek elő a jelei (30 évesen), de hosszú távon akármit mondasz és akármit eszel, meg fog látszódni. Nem véletlenül mondják, hogy a bőr nem felejt, és akár évek múlva is előjöhet a nap/szoli káros hatása. De Te tudod...Attól még nagyon nem kéne erőltetni.
2011. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!