Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Carmexen kívül valami jó...

Carmexen kívül valami jó ajakápoló?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van még egy valami, ami majdnem olyan, mint a Carmex, ugyan olyan jól hat, de olcsóbb... Melyik az a termék?

2011. nov. 29. 22:20
 1/8 A kérdező kommentje:

Blistex meg Primus...közbe kinyomoztam. :D

A három közül melyik a legjobb szerintetek?? Használtátok már valamelyiket??

A Labelloval amúgy mi a baj? Nevesebb, de sokan nem szeretik..én nagyon régen használtam Labellot, inkább Müller meg DM márkás ajakápolóim voltak mostanság.


Tehát melyik a legjobb?:) És amiből nem csak stiftes van, hanem tégely vagy kinyomós..azok közül melyik?:)

2011. nov. 29. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Primus, valami 200Ft körül van és tényleg jó, patikában kapható.

A Labello meg kifejezetten szárít, az tutira nem ajakápoló hanem csak kozmetikum.

2011. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a classic vált be a labello közül, a többi tényleg szárít. De lehet kipróbálom, amit írtatok, főleg, ha tényleg beválik.
2011. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sima, egyszerű, gyógyszertári vazelin.(egyébként ez a carmex alapja)
2011. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Es amire meg kivancsi vagyok, hogy vannak olyan ruzsok, amik elegge kiszaritjak a szamat...ha bekenem pl carmexal...es utana a ruzs...akkor nem fogja az szaritsni ha alatta van a carmex? Ez a hidegszetcsesi a szamat...ma is ahgyomanyos ajakapolo meg itthon meg vmi kis ruzs....kb 20perc es beleneztem a tukorbe es le kellett torolnom, mert a hidegtol egybol ugy kicserepesedett...:/ szerintetek?

A vazelinen gonfoloodtam...de most azt hany ml-s egelybe lehet kapni? Mert ha ilyen nagy azt nem akarom cipelni mindenhova...es semmi kis tegelyem nincs amibe rakhatnek..meg nem is olyan higenikus mindig bepenyulkalni a buszon vagy vhol utkozbe..

Esetleg vazelint drogeriaba melyik reszlegen kell keresni?

2011. nov. 29. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:

sminkelés elején szoktam bekenni a számat ajakápolóval, mire a rúzsozáshoz érek, beszívódik. azokra, amik szárítanak, szoktam tenni szájfényt.

rossmannban 125 ml-s kiszerelés van, de ezt nem arra gasználom, hogy mindig nálam legyen, de ahogy hazaérek, és estére is bekenem a számat vele. Sőt, télen a könyökömet, és a nagyon kiszáradt részeket is ezzel kenem.

2011. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Patikában a legkisebb tégely 25 vagy 50g-os, nem biztos, hogy lesz kimérve, de akkor megkéred őket. Viszont a vazelin nem is a legjobb erre, tény, hogy nem szívódik be a bőrbe de nincs is hidratáló hatása.
2011. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, en a PRIMUSZT ajanlom, termeszetes alapanyogok, nem draga, es nagyoooon jo, a csomagolasa nem a legvonzobb, de a hatasa az!!!
2011. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!