Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Sikerült már valakinek...

Lányok! Sikerült már valakinek elérni, hogy a haja öntisztuló legyen? Hogy bírtátok ki azt a pár hónapot? Hogy csináltátok meg a hosszú hajatokat addig? Nonstop lófarok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Na ne, annyira igénytelen meg lusta nő létezik aki nem mos hajat hónapokig? Hihetetlennek tűnik.

Én nem is szeretném kipróbálni, mert a zsír nem fog eltűnni a hajból, legfeljebb telítődik vele, az meg bárhogy is nézzük elég igénytelen.

2011. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azokat kérdezem, akik megcsinálták... ugyanis szerintem nem normális az se, hogy naponta kell hajat mosnom, mert tiszta zsír. ha hagyom egy hétig, akkor is. utolsó reményem, hogy ezt kipróbálom, és egy idő után normális lesz
2011. nov. 29. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta semmiképp ne moss hajat, az valóban nem jó, de heti 1-2 hajmosástól semmi baja nem lesz. Ha nagyon zsírosodik annak több oka lehet, főként a helytelen táplálkozás, meg ki tudja még mik. Gondold végig mitől lehet, vizsgáltasd ki magad ha kell és ezeken kell változtatni. Mert mint írtam a zsír nem fog elszállni a hajadból, akkor sem ha tényleg megtisztul magától. Magyarán tiszta lesz de zsíros. Nem megoldás.
2011. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem tudom nőként mennyire kivitelezhető, de hát én semmi jónak nem vagyok az elrontója:)

2011. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én úgy komolyabban ilyesmibel nem próbálkoztam, de egy hét után már ehh... vállalhatatlan és rossz érzés amúgy is.

ha meg a civilizációban élsz, tényleg elég igénytelen dolog, még a zsír hagyján, de az úton ami kosz rákerül, az ugyan nem tűnik el... ráfekszel a párnádra a mocskos fejeddel és már pattanásos is leszel, szuper.

ha naponta kell megmosnod, az nem normális, de ilyen módszerek előtt inkább keress fel egy hajgyógyászt, egy bőrgyógyászt. radikális esetben egy izotretinoid kúra ezen is segít, nem csak a pattanásos bőrön.

az egyetlen vállalható módszer, ami eszembe jut, hogy non-stop sapkában van az illető... jön a tél, ha nem jársz suliba, vagy nem zárt helyen dolgozol, még be is válhat.

2011. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a baj, hogy ameddig nem kezd el öntisztulni, tiszta pattanás lesz az arcod meg mindened, amihez a hajad hozzáér és iszonyúan viszketni fog a fejbőröd, nem ajánlom.
2011. nov. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a zsíros hajra való sampont. Az generálja a problémát rengeteg esetben.
2011. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En olivaszappannal mosom, es nem hasznalok kemikaliakkal teli kenceficeket se a hajamra, se mashova. Igy valamelyest javult a helyzetem. A samponok tobbsege tele van mergekkel, ami veszelyes is.
2012. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült augusztus óta nem mostam es szep venylo egeszseges. De 3 hónap utan lett ilyen szép
2013. febr. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki belinkelne egy képet a hajáról? Mert baromi kíváncsi lennék, mi az a szép és fényes, ami három hónapja nincs mosva. Tényleg. Arc nem kell, csak haj, képfeltöltésre mehet, akkor sose derül ki, kié.
2013. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!