Szedjem, ne szedjem?

Figyelt kérdés
Az arcomon, a szám két oldalán van néhány szál pihe, ami még távolról sem látszik, csak ha teljesen belebújsz az arcomba. Tehát nagyon halvány... de kicsit tartok attól, hogy kiszedjem, mert félek, hogy utána megerősödik és rendszeresen kell majd szedjem, pedig most még nem is nagyon látszik, mert halvány. Arra gondoltam, hogy esetleg kiszőkitem vagy... Eddig nem használtam alapozót, de az eltűntetné azt a pár szálacskát? Vagy amit még hallottam, hogy a citrom szőkit, és esetleg azzal próbálkozzak? Mert legalábbis a hajat lehet vele szőkiteni, de attól félek, hogy az roncsolná a bőröm, ha az arcomtra raknám... Kérlek segitsetek :/ 15/L
2011. dec. 1. 08:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!