Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha rendelek csatos póthajat...

Ha rendelek csatos póthajat (ami valószínű nem emberi haj) azt be tudom göndöríteni?

Figyelt kérdés
Szalagavatóra szeretném leginkább. E-bayről rendelném, itt 5000-ért megkapom. Igaz azt írják emberi haj, de ennyi pénzért nem tartom valószínűnek... Rendelt már valaki innen hasonlót? Ezt be lehet göndöríteni?
2011. dec. 1. 21:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném : [link]
2011. dec. 1. 21:20
 2/4 anonim válasza:
Én rendeltem, de magyar oldalról .. ott lehet válogatni. Ha gondolod megkereshetem neked, hátha csinálják még. De ez még 2 éve volt. 15ezret fizettem értük ( de akkor valami akció keretén belül ), igaziak. Én viszont még nem göndörítettem, de egyenesítettem .. azt bírta. Igaz használtam rá olyan hajvédő spary-t amit a saját hajamra is használok egyenesítés előtt. :)
2011. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Meg is találtam. Itt nézelődhetsz az oldalon.


[link]


Nekem ebay-el annyi tapasztalatom van, hogy sokat kell várni mire megjön (mivel ugy nem belföldről jön) .. plusz a költség is amit kell fizetni, hogy kihozzák nekem. :/

2011. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ez emberi haj, viszont csak 40 g. A copf vastagsága kb akkora mint egy 5 Ft-os érméjé. Szóval vagy kettőt rendelsz és akkor lesz 80 g hajad vagy veszel máshonnan.

Angliából kb 1 hét alatt meg is érkeznek a cuccok.

Ezt írja:Can be curled, straightened, washed and dyed


Ennél még a vaterán kapható póthajak is jobbak.

2011. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!