Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon mitteszeres az orrom...

Nagyon mitteszeres az orrom jártam kozmetikushoz de nem segített semmit pár nap múlva visszajöttek. Milyen mitteszer eltávolítót ismertek ami nagyon jó szemcsés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 16:25
 1/5 anonim válasza:
Igen, ezt én is ismerem, velem is ez van. Hiába fizetek a kozmetikusnak, mert két nap múlva ugyanúgy ott vannak az orromon. Azt szoktam csinálni, hogy papírzsepivel, vagy nedves törlőkendővel az ujjadat körbetekered,és a körmöd hegyével erősen lenyomod a mitteszernél az arcodat. KIssé fájdalmas, de így ez a "zsírréteg" kijön onnét... ezt persze csak max. heti kétszer szabad szerintem...
2011. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mitesszerek nem olyanok, mint a pattanás, hogy kinyomják és eltűnik. Ezért is szükséges, hogy rendszeresen tisztítva legyen.

Első: heti 2 alkalommal nyomkodod az arcod? Nem ajánlom, hisz ezzel csak kínzod a bőrödet, amit nem fog meghálálni. Max. 2 hetente, gyakrabban ne. És előtte mindenképp gőzölj!

2011. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Valamilyen szemcsés tisztító?
2011. dec. 4. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Mitesszer eltávolító csodaszer nem létezik. A szemcsés dolog amiről beszélsz az arcradír, ami nem erre való (ne dőlj be a reklámoknak), hanem arra, hogy az elhalt hámsejteket eltávolítsa, ezért egy héten csak egyszer szabad használni.
2011. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szedjél olyan szemcsés homokot,de tisztát..keverj bele egy kis kénport tedd fel,masszirozd bele a bőrbe,hagyd h megszáradjon..jobb mint akármelyik másik ilyan krémféle..ám mindegyik jó :DD garnier
2012. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!