Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Havonta 2* 6perces szoli...

Havonta 2* 6perces szoli gyakorinak számít, sokat árt?

Figyelt kérdés

és ér valamit? látszódni fog?

amúgy nem vagyok hófehér, de nem is vagyok barna, és szeplős is vagyok. erősebbek lesznek a szeplőim?:/ érdemes?L/17



2011. dec. 3. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, ártani nem árt, mert ez elég kevés, attól függ milyen csövek vannak, de még erős csöveknél se sok.. én is szeplős vagyok, én kb. 1.5 hetente megyek 9 percet és elég jól látszik de ezek erős csövek, a szeplőim nem lettek erősebbek :) Szerintem elsőnek mindenképpen 6 percnél maradj, majd mikor már van alapszín, és jó a szoli is (tartós) akkor elég 3 hetente 9 perc, vagy ilyesmi..
2011. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem sok, sőt, ettől ne várj csodákra..nem hinném, hogy ennyi idő ártana a bőrödnek és a szeplőknek...
2011. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!