Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet így megállítani a...

Hogy lehet így megállítani a hajat?

Figyelt kérdés

[link]


Tupírozni kell meg hajlakkal vagy hogy csináljam meg? Köszönöm!


2011. dec. 5. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem neki zselé is volt anno a haján:)


Egyébként tupír,hajlakk:) meg előtte jól beszárítani.

2011. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom szárítani, talán hajhabbal is meg ugye lakkal. :)
2011. dec. 5. 01:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugye jelmezbálba készülsz, és nem így akarod hordani?
2011. dec. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, és utálom ha a szemembe lóg a hajam. A másik pedig mivel jobb amikor a többi lány csinál egy copfot és 320db hullámcsattal rögzíti? Szerintem az undorító.
2011. dec. 5. 12:25
 5/12 anonim ***** válasza:
az cinkes, mindek annyi csatt?!
2011. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Képletesen értettem a 320 db-ot... De ha mész végig z utcán figyeld meg hány csajnak van copfba a haja és mellette hány hullám csattal van rögzítve minden hajszáluk, és fokozni tudják a gumipántokkal és egyéb hajpántokkal... Nekem a Kelly Bundy style jobban bejön... Bocs érte... ;)
2011. dec. 5. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen hajam, kb. tíz évvel ezelőtt, simán feltupíroztam, aztán jócskán befújtam hajlakkal. Volt, amikor két napig is megállt, fésülni sem kellett az elejét.
2011. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hajam, de 20 évvel ezelőtt.
2011. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És?! A Tisza márka is újra divatba jött és "horror" áras lett. Az ADIDAS-nál is újra a retro színek mennek, a retro emblémával pl:


[link]


A női magazinokban 20-30 ezer forint egy "80-as éveket idéző táska, vagy ruha stb.

Akkor ez a haj is megfog felelni egy fotózásra. Én 20 éve nem tudtam ilyen hajjal mutatkozni, MERT MÉG NEM IS ÉLTEM! :)

2011. dec. 7. 22:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki, lehet, hogy jól is fog állni neked. Egy fotót majd feltehetnél :)
2011. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!