Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss 12-0 hajfestékkel...

Syoss 12-0 hajfestékkel milyen tapasztalatotok van? Tényleg szépen kiszőkíti a hajat? Nem lesz tőle sprőd?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem söötétbarnás-vöröses hajból,olyan sötét szőkére sszedte ki,néhol platina szőke,nyomokban..a vége pedig széép sszőke..mondjuk hajtipustól iss függ..de nekem bevállt:) Próbáld ki,nemfogsz csalódni;)
2011. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is személy függő, nekem pl. max. 1 árnyalatot világosított a kb. ilyen: [link] színű hajamon...
2011. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a legjobb hajvilágosító, érdemes kipróbálni
2011. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azt olvastam, hogy nem krém állagú, hanem csöpögős ez igaz? Nagyon rövid hajam van, így felezni gondoltam mindent, pláne ha még folyik is.

Már megvettem, csak még nem volt időm használni.

2011. dec. 7. 12:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy ne legyen egyszerű, középbarna a hajam, ill. most a töve, amúgy meg sötétszőkére van festve, de gondolom ezt leszívja a szőkítőpor.
2011. dec. 7. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
igen elég folyékony, a te hajadat biztos szépen kiszőkíti, pláne ha rövid
2011. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!