Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg szeretném növeszteni a...

Meg szeretném növeszteni a hajam, már 1éve próbálkozom de semmit sem nő. Próbálkoztam már ricinus olajjal meg szépség vitaminokkal de nem váltak be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy semmit nem nő? Kb. 10 centit kellett volna nőjön. Nem lehet, hogy a fodrász levágott belőle ennyit?
2011. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nő az magától, inkább próbálj jobban odafigyelni a védelmére, ápolására: pakolások, formázás előtt hővédők,+ kevesebb strapa (ha gyakran formáznád), csak növési irányba szárítod,(nem alulról felfelé), hajpakolásokat használsz, hajvégápoló szérumot, a fodrásznak meg mondd meg, hogy ha lehet, akkor csak minimálisat igazítson és vágjon, mert növeszted.
2011. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
állítólag a melegollós hajvágástól gyorsabban nő és nem törik
2011. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak: a végéből való vágás abszolút nem befolyásolja a tövek növekedését...

Biztosan nőtt a hajad, csak sok törik a végéből, ezért úgy tűnik, mintha nem nőne, mert folyamatosan törik az alja.


Hajvégápolás, szérumok, vitamindús táplálkozás, ennyit tehetsz, nekem mondjuk Biovanne vitamintól gyorsan nő, de nekem is törik a vége. A törött végeket le kell vágatni, hogy ne törjön tovább (erre jó lehet a melegolló), és akkor ápolni a végeket, hogy ne kezdjen megint töredezni.

2011. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is törik a vége,azért nem látod,hogy nőne....Kellene egy alapos hajvágás,a melegollós az csak annyiból jobb,hogy lezárja a hajvégeket a forrósága miatt,ettől nem válik kettő a hajszál vége,de törni ugyanúgy törhet,ha nem jó helyen van levágva!


Figyelj oda az étkezésre,egyél vitaminos dolgokat,zöldségeket,gyümölcsöket.Hordj sapkát ha utcára mész és ezzel is óvd a hajad épségét!

+jó sampon,balzsam,néha hajsználj hajpakolást.

És ne a legnagyobb fokozaton szárítsd a hajad a hajszárítóval!

2011. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!