Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ecettől fényesebb lesz a haj?...

Ecettől fényesebb lesz a haj? Hogy használjam?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém fényesebb és sokkal puhább lett. 1 liter vízbe 3 evőkanál ecet. Úgy csináltam, hogy megmostam ugye rendesen samponnal, aztán mikor végeztem, az ecetes vízzel öblítettem le, és azt már sima vízzel nem. De az ecetes víz is legyen hűvös, ne forró! A büdösségtől ne félj, "elpárolog" a hajból, mondjuk én tettem rá jó illatú szérumot, hogy véletlenül se érződjön. Viszont a zsírosság ellen nem használt, úgyhogy lemondtam róla. Sok sikert! :)
2011. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy deci ecetet raktam régen 1 liter vízbe. Megmosod a hajad, ahogy szoktad, majd balzsam, kondicionáló helyett ezzel ölíted el, utána tiszta vízzel enyhén kimosod.

Nekem fényesebb lett tőle a hajam, viszont érződött rajta az ecet szaga, így abbamaradt nálam ez. :)

2011. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 liter langyos víz + 2 evőkanál almacet (ez a legjobb), de ha nincs akkor jó a sima ecet is. Hajmosásnál ezzel öblíted le utoljára a hajad. Nem kell leöblíteni ezt már.
2011. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!