Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcradírozás naponta? Van...

Arcradírozás naponta? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Kombinált bőröm van, szoktam radírt használni és utána krémezni, de a hatás szinte csak aznap látszik. Másnapra ugyanúgy vastagon hámlik a bőröm, mint előtte. Mit tudnátok ajánlani?
2011. dec. 8. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak napi szinten használható enyhén hámlasztó hatású lemosók, ezek megoldást nyújthatnak. Egy használat után kevésbé látványos, mint az erősebb radírok, viszont hosszú távon használva folyamatosan szebb tőle.


Ez pl. egy kíméletes, de nagyon jó arctisztító:

[link]

2011. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ez vált be: [link]
2011. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
törölközővel töröld át az arcod:)az is jót tesz,de ne radírozz naponta.
2011. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad minden nap használni arcradírt, többet árt, mint használ. Max. hetente egyszer.
2011. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szabad ilyen gyakran radírozni, de jobb ötletem nincs. Köszi az eddigi tippeket, talán lesz eredménye idővel, ha átállok egy finomabb radírra. Most a legdurvábbal radírozok.
2011. dec. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!