Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Helo! Melyik a legjob arctiszt...

Helo! Melyik a legjob arctisztitooo? Mi a velemenyetek az Avon termekekrol?

Figyelt kérdés
Smink ? Barna szemhez es fekete hajhoz mi illene :D szerintetetek ?
2011. dec. 8. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Rossmannak a Synergen nevű arcradírját. 400 Ft, de van olyan jó, mint pl. egy Garnier. Mikor azt használom rendben van az arcom.

Az Avon arctisztítói és egyéb arcra való cuccai nekem nagyon nem váltak be. Vettem egy arctisztító gélt, ami teljesen kiszárítja az arcom és nagy gyulladt pattanásaim lesznek tőle. Aztán kaptam arckrém mintákat, az egyik olyan volt, hogy felkentem, 5 perc múlva kicsit megdörzsöltem az állam és morzsálódott le róla. Pedig nem is kentem sokat. A másik egy éjszakai krém volt, azzal szépen este bekentem az arcom, és reggel 4 (szerencsére kicsi) pattanás lett az orromon. Szóval soha többé Avon, ha arcápolásról van szó. Krémekből maradok a Garniernél.

A sminkhez fontos lenne a bőrtónusodat tudni. Nekem is sötétbarna a szemem és szinte fekete a hajam, a bőröm viszont nagyon világos. Én úgy vettem észre, hogy a zöld egyáltalán nem áll jól, annak ellenére, hogy barna szemre azt ajánlják. A lila egy fokkal jobb, de a világos rózsaszín (persze csak kevés szemhéjpúder formájában) és főleg az ezüst szín áll legjobban. A sima szürkés füstös szem sem rossz.

Nézd meg, milyen típusba tartozol (tél, tavasz, nyár vagy ősz), és aszerint tudsz sminktippeket keresni, hogy neked melyik színek állnak jól. Én tél vagyok egyértelműen, a Hófehérke típus. :)

2011. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem ez vált be nagyon(a leghátsó9: [link]

másik kép: [link]

2011. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Avonból én a fehér teás arctisztítót szeretem nagyon, a clearskint utálom, nagyon szárítja a bőrt.

Arcradírt meg otthon csinálsz, kis cukrot és mézet a tenyeredbe és azt felviszed az arcodra :D Nagyon puha lesz tőle ;)

2011. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Avonból a téli és a narancssárga solution arctisztítót használtam eddig, mindkettő nagyon jó.
2011. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én úgy vettem észre, hogy az Avonos arctisztítók inkább normál bőrtípusra valók

nekem tetszettek az arcpakolások, parfümök is jók, de ennyi

nekem ilyen van és meg is vagyok vele elégedve

[link]

arctisztító, arcradír és maszk ha az arcodon hagyod kb 3 percig

barna szemhez pedig földszínek illenek, barna árnyalatai, narancs, lila

2011. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!