Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hosszúra nő meg maximum...

Milyen hosszúra nő meg maximum a hajad? (cm) (Persze csak ha tudod. )

Figyelt kérdés

kor/nem

(Ha esetleg eddig még nem növesztetett meg egy kis infó, hajváltás időtartalmának hossza években * 12 * havi átlagos hajnövekedés cm-ben= lehetséges egyéni maximális hajhossz)


2011. dec. 8. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem találsz olyat, aki már addig megnövesztette. Ahhoz sok-sok évig egyáltalán nem szabad vágni a hajat, azt meg szinte senki sem csinálja. Akik azt mondják, hogy vállig érőnél vagy akármilyen hasonlóan rövid hossznál nem nő tovább a hajuk, azoknál angol kifejezéssel élve a "false terminal length" esete van. Vagy annyira rosszul ápolják a hajukat, hogy nagyon törik és nem lesz hosszabb, vagy pihenő fázisban van a hajuk, vagy szimplán annyit vág le nekik mindig a fodrász, amennyit nőtt.

A kiszámításhoz nem hiszem, hogy bárki tudná a hajváltás időtartamának a hosszát. Ezt nem lehet csak úgy megfigyelni.

Nekem most 123 cm hosszú a hajam, még mindig nő és nem vékonyodik a vége, úgyhogy én még biztos nem járok a maximális hajhosszam közelében. De nem is fogom addig megnöveszteni. Szerintem nagyon csúnya, mikor valaki addig megnöveszti. Teljesen vékony a vége és egészségtelennek tűnik emiatt.

22L

2011. dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megmértem neked. Az én hajam most 60 cm. Ez kb. a maximális hossza. Ennél esetleg egy két centivel hosszabbra nő, de addigra már sajnos vissza kell vágni mert töredezni kezd. Ezt a 60cm-es hosszt is több év növesztgetés eredménye, mert közben többször is vissza kellet egy kicsit vágatni mert csúnya volt a vége.
2011. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!