Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra szűz olívaolajat használ...

Extra szűz olívaolajat használt már valaki testápolóként?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy milyen jó hatással van a bőrre. Na én ma vettem a dm-ben kemény 1700 ft-ért fél litert, bekentem vele magam, de egyáltalán nem szívta be a bőröm. :S


Más próbálta már? Használ valamit?


Előre is köszi a válaszokat!


2011. dec. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használom néha, nekem jó. Még nedvesen kenem a bőrömre, igaz, lassabban, mint egy testápolót, de beszívja. Ne tegyél túl sokat. Én egy kis illóolajat is tettem bele, hogy legyen jó illata. És tényleg nagyon puha tőle a bőröm, csak mostanában fázom megvárni, míg felszívódik, inkább nyáron használom.
2011. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök jó lehet, amikor megavasodik rajtad!
2011. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy avasodik meg! Beszívja a bőr olyan 10 perc alatt. Csak nedvesen kell felkenni és nem sokat!
2011. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is jó, ha kicsit melegíted, mielőtt felkened. De én inkább babaolajat használnék, az olívát meghagyom főzésre.
2011. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!