Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres szőrtelenítés otthon?

Lézeres szőrtelenítés otthon?

Figyelt kérdés

Van valaki olyan koztetek, aki vett lezeres szortelenitot (pl. Philips, Remington)? Meg vagytok elegedve vele?


En ugy hallottam, ill. olvastam itt is, hogy a lezeres sem vegleges. Igy ugy gondoltam inkabb beruhaznek egy otthoni szerkentyure, ami gondolom gyengebb, mint a kozmetikusi, de azert hosszu tavon megis jobban jarnek vele. Varom a tapasztalatokat :)


2011. dec. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de kb mennyibe kerül egy ilyen szerkentyű?
2011. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam hogy már van lakossági változata is ennek.

Az ember sejtjei 6-8 év alatt teljesen kicserélődnek, így a szőrtüszők is képesek regenerálódni, de végleges szőrtelenítés után már nem fog visszaállni az eredeti állapot. Mindig egyre kevesebb és kevesebb lesz.

2011. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. valaszolonak: kb. 70 ezer :S Nem olcso, viszont kozmetikusnal ennel joval tobbet ott hagysz


2. valaszolonak: eppen a nem vegleges mivolta vegett szeretnem otthon csinalni. A kevesebb, es gyengebb szor nekem mar jo lenne. A kerdes tovabbra is az lenne, hogy akkor az otthoni hasznalatra gyartott lezeres epilalo valamennyivel hatekonyabb, mint a gyanta, vagy nagy sz@r :) es penzkidobas.


Koszi a valaszokat, es varom hatha valaki beruhazott mar ilyenre!

2011. dec. 9. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!