Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan készithetek emo-hajat...

Hogyan készithetek emo-hajat magamnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szerintetek hogyan tudnék vagni magamnak emo hajat?Ha tudtok kulgyetek linkeket pls.!Jah es fiu vagyok es azert kerdem mert felénk nem tudnak a fodraszok emo hajat vágni mer szlovákiaba lakok. elore is koszi!
2011. dec. 9. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Szerintetek hogyan tudnék vágni magamnak emo hajat? Ha tudtok, küldjetek linkeket pls.!Jah es fiú vagyok es azért kérdem, mert felénk nem tudnak a fodrászok emo hajat vágni mer Szlovákiában lakok. előre is koszi! helyes írás… most mondjam azt ,hogy kopaszra?!

Itt van pár, bár nem tudom, h jó-e… [link]

Tudom, hogy fiú vagy, de csak ezt találtam... Amúgy meg a google és a youtube is a barátod!

2011. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a fodrásznak is el lehet magyarázni, csak ne azt mondd, hogy emo hajat, mert lehet azt nem érti. A legegyszerűbb, ha viszel egy képet, vagy mondd azt, hogy felül vágja tépettre, és vágjon egy hosszú oldalfrufrut. Utána meg fel tudod tupírozni tupírfésűvel meg hajlakkal. Ja meg kivasalni, ha alapból nem egyenes a hajad.

De ha mégis magadnak szeretnéd, akkor ezek közül a videók közül nézz:

http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+cut+emo+h..

És:

http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+do+emo+ha..

2011. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó Isten, hogy néznek ezek ki? Csapnálak agyon anyád helyébe ha beállítanál ilyen hajjal..
2011. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól:D
2011. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen Miss Lara... Jah és kösz az első komentelőnek is!
2011. dec. 10. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!