Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet szép fényes és...

Mitől lehet szép fényes és puha a hajam?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Schauma :)

[link]

2011. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
úgy hogy egészségesen táplálkozol, valamint megfelelő mennyiségű vizet iszol!!!! (naponta kb.2-2,5 l )
2011. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem attól lesz szép,fényes, és puha a hajad hogy schamumával mosod :DDD


előző voltam

2011. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

fényes attól, hogy befested és vasalod

a festés ad fényt, intenzív, élénk színt, a vasalástól pedig a hajszálaid laposak lesznek és jobban visszaverik a fényt

puha pedig jó balzsamtól, pakolástól

amit leírtam tapasztalatból írtam

2011. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A vasalást én is tudom ajánlani, nekem sokkal selymesebb, ha kivasalom. Meg amióta festetem, festés után mindig sokkal puhább. Hogy fényes legyen, arra meg az ecetes vizet javaslom. :)
2011. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pepebaba ***** válasza:
én nem ajánlom se a festést se a vasalást. mindkettő nagyon roncsolja a hajad, töredezni fog, festéstől pedig nagyon lassan nől. vasalástól meg nem tud erősödni se. igyál sok vizet, egyél olyat amiben A vitamin van. kenj ricinus olajat a hajadra ha hosszabbat szeretnél...
2011. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Már egy éve festetem a hajamat és nem nő lassabban, nem is roncsolt, mivel rendesen ápolom, és a festék sem utolsó minőségű... bolti festékek igen, roncsolják, de normális minőségű festék nem. Ápolni kell, és akkor nem lesz gond. Az én hajamat a vasalás sem roncsolta, pedig már 2 éve vasalom (bár ez kicsit hajfüggő is). Régen kb. 200 fokon, most már csak kb. 170-180 fokon. Az ecetes víz, mint már írtam, nagyon jó, csak nekem gyorsabban zsírosodott tőle. A ricinusolajat is tudom ajánlani, igaz, hogy még csak egyszer használtam, de puha, fényes lett tőle a hajam.
2011. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz :) Viszont festeni/vasalni nem akarom... nem kis idő telt el mire ki tudtam lépni ebből az ördögi körből és azt mondhatom hogy április óta a hajam festékmentes és a vasalást is visszafogom:)
2011. dec. 10. 08:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ecetes víz, E-vitamin, ricinusolaj :)
2011. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta festetem a haja, mert őszül. Örülnék, ha lassabban nőne, de neeem, direkt gyorsan nő, hogy minél gyakrabban kelljen fodrászra költenem. Én sok balzsamot használok, eleve az őszülés miatt száraz is, és bármennyire roncsolja a hajat, vasalom, és tényleg fényesebb. Mondjuk megveszem a got2be hajformázó és hővédő sprayt, ami nem két fillér, sokat fújok rá, egyáltalán nem roncsolódik, nem törik, pedig csak tavasszal vágatok le belőle mindig.
2011. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!