Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől "mini" egy hajvasaló?...

Mitől "mini" egy hajvasaló? Miben különbözik egy normálttól? Lehet hülye kérdés meg minden.

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi másban nem különbözik, csupán annyi hogy kisebb :D
2011. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De maga a simítólap is kisebb rajta??
2011. dec. 13. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Az egész sokkal kisebb, mint a normál, tehát a simítólapja is kisebb, ezáltal több ideig tart vele a hajvasalás is...


Valószínűleg a teljesítménye sem éri el a normál hajvasalóét, vagyis készülj fel rá, hogy egy gagyi vackot szerzel be, ami "szép, kicsi" csak semmire sem használható!


A normál hajvasalók között is van nagyon jó és van használhatatlan (nekem kettő is van, tudom miről beszélek).


Ha igazán jó hajvasalót akarsz, ami a legkevésbé rongálja a hajad, villámgyorsan használható és olcsó is, akkor Remington márkájút vegyél!!!... :-))

Nekem a Remington S1002 típus nagyon bevált!...


A BaByliss Wet N'Dry 217E típust NE VEDD MEG, semmire sem használható... :-((

2011. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindkettőtök válaszát! Sokat segített.:) mégegyszer köszii^^
2011. dec. 13. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mini hajvasaló a rövid hajúaknak ajánlott, vagy pedig ha sokat utazol kis táskába belefér. Valaki pl. csak a frufruját vasalja, na arra éppen elég.
2011. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nagyon bevált a mini is, bár nem az enyém volt, de osztálytársam hozott a suliba, és nagyon jól kivasalta a hajam, szóval szerintem ugyanolyan jól vasal mint a nagy. Csak annyi, hogy kisebb, és ezért több ideig tart vele a vasalás.
2011. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek olyan fodrászt, aki mini hajvasalót használ hajgöndörítésre, mert neki az jobban kézreáll, mint bármi más. Vannak jó minőségű mini vasalók, de azoknak az ára hasonló a normál méretűhöz
2011. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!