Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb? Clean & Clear...

Melyik a jobb? Clean & Clear Advantage Quick Clear vagy a Garnier Pure Active?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés adott. Annyit még azonban hozzá tennék, hogy kipróbáltam a Garnier Pure Active 2 az 1 bent. Ami el is fedi, és szárítja is a pattanásokat. Rá volt írva, hogy világos bőrre. Oké, nekem világos a bőröm, megvettem itthon kenem magam vele, és olyan k**va világos, hogy az hihetetlen... Szóval a színt, azt nagyon elnézték, vagy akkor tényleg olyan emberekre találták ki, akik életében nem volt kint napon, mert, hogy ilyen világos bőrre legyen valakinek, az elképesztő.. Szóval az nem vált be. Fentiekre lennék kíváncsi, hogy melyik a jobb, és melyik hat GYORSABBAN! A válaszokat előre is köszi.:)


2011. dec. 14. 05:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A garnier a nyerő.A clean&clear iszonyúan szárít,mármint hámlást is okoz.A szín,ha világos akkor kell egy bőrszínhez igazodó alapozó,ennél a terméknél nem az a lényeg,hogy a megfelelő színt produkálja.
2011. dec. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A lényeg a hámlás. Szóval akkor jó.
2012. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!