Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leborotválom nem elég hogy...

Ha leborotválom nem elég hogy kinő már másnapra, de még ki is pattogok, emiatt, csak 1hét múlva tom újra leszedni. Mit csináljak? El kéne mennem gyantáztatni? Vagy gyantázzam le itthon?

Figyelt kérdés
Epilátorral próbáltam már, de vérzett szinte az összes szőrtüszőm.
2009. máj. 17. 19:37
 1/8 A kérdező kommentje:
most megint megpróbáltam az epilátort, csak hogy biztosra menjek hogy téll nem oké az se..és most is vérzett tőle, fájni is fájt, azt még bírnám i, de ez se jo.
2009. máj. 17. 21:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy milyen testrészről van szó. (gondolom intim)

Eleinte nekem is így volt,hogy másnapra kinőtt,de csak 1 hét múlva múlt el a pattanás.Akkoriban hetente borotváltam,majd egyel csökkentettem a napok számát,és lassan megszokta a bőröm.Most már tudom minden nap borotválni. (pasi vagyok)

2009. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elnézést, igen intimről van sző, hát nem tudom neked mikro szokott hozzá, de nekem már öö több mint 3 éve szokja..és ugyanúgy rossz, az epilátor valami rettenetes am, de még kiis bírnám, most megpróbáltam szemöldök csipesszel, ez jó, mert tűrhető fájdalom, csak olyan időigényes..ott is hagytam, most félig le van szedve..jól néz ki:D ez lesz az új divat xD


Am köszi hogy válaszoltál:)

2009. máj. 17. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Ha több mint 3 év alatt sem szokott hozzá,akkor Neked tényleg nem jó a borotva.Esetleg hajnyíróval? Attól nem lesz olyan sima,viszont nem pattog ki.(nekem)

Van egy ismerősöm aki szintén csipesszel szedi és úgy két óra alatt végez vele.

2009. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azzal is próbáltam, de azzal tényleg nem vmi sima..úgy meg nem sok értelme van. Most lehet hozzá szokatom magam az epilátorhoz, ha már a lábam megszokta akkor hátha itt is megszokom.. Ha megnem akkor marad a csipesz. Az epilátorral nem lenne bajom, csak vérzik szinte mindenütt ahogy leszedem..így szintén besebesedik. Mer tmég a fájdalmat ki is birom, az nem olyan nagy baj, csak akkor legalább szép lenne utána:)
2009. máj. 19. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nem rossz ötlet! Próbáld epilálni,hátha megszokja a bőröd.

Azt mondják,hogy a rendszeres epilálástól lazul a szőrszálak töve és egyre könnyebben kitéphető lesz.Én is epiláltam már intimet is és mást is,nekem a mellkasom vérzett utána.

2009. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

okés, akkor addig csinálom amég hozzá nem szokok:) de ha ez több mint 6hónap akkor keresek más megoldást:) Ejha nem lehetett mellkason kellemes..még a hideg is kirázott ahogy olvastam, ott elég vékony a bőr..

Am köszi hogy ilyen sokat segítettél nekem: )

2009. máj. 19. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök,ha segítettem.
2009. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!