Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne tennem a hajammal?

Mit kéne tennem a hajammal?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy amikor itthon kivasalom, beállítom a hajam, akkor tök jól néz ki meg minden, és ha otthon vagyok naggyából úgy is marad, de ha kimegyek, pl. amikor iskolába megyek, akkor egyből elveszíti az egész formáját, és olyan mintha ki sem vasaltam volna. Akkor kicsikétszerencsém van, ha pont úgy alszom el, hogy nem kell rajta igazítani, mert az hajlakk, vagy akármi nélkül úgymarad, de ilyen eset elég kevés van. Mit kellene tennem, hogy megmaradjon az egyenessége, és a formája?
2011. dec. 15. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

ha olyan a hajad mint az enyém akkor tök mind1 h mit csinálsz vele,úgyis begöndörödik,behullámosodik pár pillanat alatt ha párás a levegő,ha köd van:D

egyetlen megoldás h viszonylag jól nézzen ki h pl hullámosan hordod,én azt úgy szoktam elérni h befonom este és mire reggel kibontom szép hullámos lesz,ha hajvasalóval csinálok loknikat azt is tönkre teszi a köd:/

szóval számomra ez az egyetlen megoldás.:/

2011. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem nem áll jól a hullámos, és nem is szeretem:S
2011. dec. 15. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi különöset, szerintem hordj parókát!
2011. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz fiam ez jólesett..
2011. dec. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!