Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington hajvasalókból...

Remington hajvasalókból melyiket ajánlanátok? Használtan érdemes szétnézni? 7000 Ft-nál többet nem akarok költeni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 20:56
 1/2 anonim válasza:

[link]


Ilyet kaptam tavaly karácsonyra. Látom, az árkategória más, de én nagyon elégedett vagyok vele. Többet használom göndörítésre, mint vasalásra. Ha úgy mézed az árát ezzel egyszerre "több" hajformázót veszel meg.

2011. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Remington s1051 már kifutó termék, neten 10ezer feletti áron lehet kapni, simít és göndörít is. Az Intersparban Karácsonyig akciós, 5990 Ft az ára és adnak hozzá ajándékba szempilla göndörítőt is, ha érdekel. Tegnap megvettem, kipróbáltam és nagyon elégedett vagyok.

Ezen kívül még akciós a Corában 3990 Ft-ért a Remingtons CS5002 típus, ezt nem ismerem, de rossz nem lehet. Nézd meg a neten a Rossmann és Müller honlapját is, az akciós újságokban láttam Remington hajsimítót akciós áron, de nem emlékszem mennyi volt. Szokott lenni az Auchanban is, pláne most az ünnepek előtt elég jó a felhozatal.

2011. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!