Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör barna vállig érő hajam...

Göndör barna vállig érő hajam van és szökére szeretném festetni nem az a teljesen világos szőke hanem olyan normális. Jo vagy rossz ötlet? Vagy maradjon barna? Netán a fekete jobb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Feketet ne! Oregit, hulla haj tole nagyon, nehez megszabadulni tole......tapasztalatbol mondom. Szerintem hagyd ugy, ha nem akkor inkabb szoke, de feketet ne
2009. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szőkét megprobálhatod ha nem jőn be azt még visszatudod festeni barnára. A feketét én sem ajánlom.
2009. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szőke is és a fekete is megondolandó nagyon meg alapból a hajfestés! A szőke nagyon tönkre teszi a hajat és sokáig ledobja a következő színt pl.barnát! Gondold meg nagyon!
2009. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NEHOGY MEGTEDD!! Dettó ugyan ez nekem is! ha adhatok 1 jó tanácsot ne fesd be! 13 éves csajszi vok és én is befestettem szőkére a barna göndör hajam és szörnyen nézett ki de még ráadásként visszakellett festeni a sulira és amikor vissza festettem akk a barnát ledobta 2szer pedig a legjobb festékeket vettük és most félig barna félig szőke :S:S:S azóta 1000szer megbántam hogy befestettem !!! semmi szükség rá szerintem... :)
2009. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1 biztos feketét ne..én sötétbarna hajfestéket vettem palettet és előtte trüffel barna volt, gondoltam a sima sötét barna tuti jól befogja..hát fekete lettem..nem volt egyszerű trüffelre visszaváltani..és utáltam magam feketén..

Szőkén meg énis agyalok..:D

2010. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szőke legyél! :D
2010. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is göndör barna hajam volt, énis szőkére akartamfesteni csak az a helyzet, hogy a göndör haj, alapbólis nagyon száraz + én még rendszeresen vasalom is, ha elkezdeném leszivatni bucsut mondhatnék neki.. ezért lett fekete, mivel kék a szemem elég jóláll, az a baj tényleg öregít ahogy az elöttem szólok írták. a hófehér vagy fekete hajhoz nemtulszép, ha csoki barna az sem, valahogy el kell találni a középutat, de szerintem ne fesd be, énis megbántam :)
2010. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ne fesd át a hajad! De ha nagyon akarod, akkor inkább először gondolj bele abba, hogy mi is állna jól neked, és mennyire káros a hajfestés a hajnak.
2012. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!