Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsi, fehér pattanásokra mi jó?

Kicsi, fehér pattanásokra mi jó?

Figyelt kérdés

Nekem nem a gyulladt, piros, miteszeres-pattanásos bőröm van, hanem ilyen kicsi, fehér pattanások vannak az arcomon..eddig már rengeteg terméket kipróbáltam, de nem igazán hat semmi. havonta járok kozmetikushoz, és még mindig nem javult. (pedig már cseréltem 2x is kozmetikust).

Aknesol,Svédcsepp és társai azért sem jók, mert azok inkább a gyulladt pattanásokra vannak és nekem nincs begyulladva, csak "van".

Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár(t) és tud rá megoldást?:)


2011. dec. 18. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

kénszappannal próbáltad már mosni?

Az jó pattanásokra meg mindenfélére, legalábbis én ezzel mostam az arcom és eltűnt róla minden, bár nekem rendes pattanásaim voltak. Próbáld ki, hátha jó lesz :)

2011. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok nem igazi értelemben vett pattanasok, hanem ezeket ' grizeknek' hivjak, ha ugy vesszuk, ezek ilyen pici " minicisztak", amelyek - miutan be vannak tokozodva- nem lehet egy jol iranyoztt nyomassal eltavolitani oket. Kozmetikus egy steril tuvel felszurja oket, majd kinyomja. Az egyetlen apro gond vele az, hogy allandoan visszajonnek ezek a kis szemetek...
2011. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem még nem próbáltam kénszappannal:) de majd kipróbálom, remélem segít.

egyébként ezeket ki lehet nyomni, van ami eltűnik, de sok-sok visszajön..:(

2011. dec. 18. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor rendszeresen kell őket kitisztítani,ezek a bőr alatt lévő kis zsírcsomók.Maguktól nem,csak a tűs módszerrel távolíthatóak el.
2011. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!