Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyet hajsütővasat ajánlotok...

Milyet hajsütővasat ajánlotok az én hajamhoz? Fogalmam sincs, mit kell nézni, milyen típust, hány mm-eset vegyek? +link a választékból

Figyelt kérdés

Hosszú vastagszálú hullámos, néha enyhén göndöres hajam van.

Ma megyünk venni hajsütővasat, de sose volt nekem, és fogalmam sincs, mi alapján válasszak.

Remington hajvasalóm van, megvagyok vele elégedve, úgyhogy márka szerintem Remington lesz.

A célom vele, hogy néha mikor kedvem tartja, laza göndöres tincseket szeretnék vele, vagy hullámosabb hajat, mert sajnos nem mindig áll be nekem magától szépre.


Nem mindennapi használatra szeretném.

Kérlek segítsetek, milyet vegyek, ne konkrét típusokat, hanem inkább hogy mit nézzek rajta.


Az Euronics-ban vesszük, itt egy link, most mik vannak: [link] Én ezek közül a Remington Ci95-öt néztem ki vagy a Ci151-t, de örülnék pár tanácsnak :)


Köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 19. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!