Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Hány évesen, mivel...

Csajok! Hány évesen, mivel kezdtetek szőrteleníteni ott lent? Most hány évesek vagytok? Mit használtok?

Figyelt kérdés
Anyukátok tudtával kezdtétek? Mit szólt az ötlethez? 16/L
2011. dec. 20. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 12 éves korom óta szőrtelenítem odalent borotvával, és 17 éves vagyok és most is borotválással szőrtelenítem odalent, de csak ott, a tőbbit meg zselégyantával.
2011. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Anyám mikor megtudta semmit nem szólt hozzá. :D
2011. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Anyu ilyesmiről nem kérdez:)) tiszteletben tartja a személyes dolgokat:D

18/L

2011. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta. Az én anyum sem mászik bele ebbe a dologba. Akkor borotvával kezdtem, azóta átváltottam epilátorra 2 évig, amitől mostanra eléggé kiritkult és most ismét borotvát használok.

19/L

2011. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ezt anyámmal kb nem osztottam meg, mert semmi köze hozzá

azt már nem is tudom mikor kezdtem, most 17 vagyok

régebben borotvát használtam, most már epilátort is

2011. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évesen már szőrös volt a lábam,hónaljam és ott is.Nagyon sokat cikiztek miatta a suliban,mivel a fiúknak sem volt még ekkora szőrük,ezért egyszer jött egy gondolat és megborotválkoztam mindenhol,ott is.Anya tudta,de nem tiltotta,tőle örököltem ezt az alkatot.20l
2011. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kb 7.-es koromban,olyan 13 évesen lábat,"azt" hónaljat,karokat.De még alig nőtt ott vmi már leszedtem.Borotvával kezdtem,aztán kb 3év múlva már csak epilátorral.

Most már mindent epilálok,néha gyantázom.

24N

2011. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16.03 vagyok,anyám nem tudta,egyszer kb 16-17évesen rámnyitott mikor fürödtem és totál kiakadt,hogy nekem nincs szőr a nemi tájékokon :D

Szerintem akkora sokkot kapott,hogy többet nem hozta fel a témát,de sajnos én semmit nem is tudok vele megosztani,annyira régimódi,konzervatív...

2011. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

9 évesen már szőrösödtem mindenhol (akkor meg is jött). Először anya vitt el minden hónapban gyantáztatni, 14 évesen kb 2-3 évre átváltottam a borotvára, majd úgy megerősítette a szőröm, hogy visszatértem a gyanta/epilátor párosításra.

20/L

2011. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12 évesen kezdtem el, anyu nem tudja, most 14 vagyok
2011. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!