Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasra tettem fogkremet,...

Pattanasra tettem fogkremet, de nagon kipirosodott az arcom tole es faj, es csunya is, mit tehetnek h mielobb hejrejojjon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
kamillás borogatás, vagy betadine,ha van otthon egy szem szőlő, akkor azt szedd ketté és dörzsöld a patira, de az egész arcodra is tehetsz nyugodtan, nagyon jót tesz a bőrnek, de persze egy alkalomtól egyiktől se várj csodát, de ha ilyenre vágysz akkor go a boltba venni olyan golyós pattanást kezelő gél, vagy valami ilyesmi, eladó majd segít, nem tudom h milyen árban vannak, mivel márkától is függ de min 800 ft
2011. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A betadin befogja a bőrt:).Mindenképpen gyulladáscsökkentő kell,lehet,hogy a kamilla nem lesz elég erős.Cickafark teát próbáld meg és aloe vera gélt.
2011. dec. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a fogkrémtől gyulladt be, lehet anélkül is olyan lett volna. A fogkrémes trükk 2-3 nap alatt hatott nekem.

Ezen kívül még a drogériában kapható pattanás ecsetelő, leszárító folyadék is jó lehet.

2011. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tarts oda egy kis jeget néhány percig többször. Nekem másnapra szépen levitte a gyulladást.
2011. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo neked is a fogkremtol volt ?
2011. dec. 23. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam ezt a fogkrémeset, nekem azt mondta a kozmetikusom, hogy nem nagyon használ. De néha eléggé begyulladt pattanások jönnek ki és arra jó a jég. Legalább is nekem bevált =).
2011. dec. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat tegnap probaltam ezt a jegelest de nem nagyon hasznal :(
2011. dec. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!