Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális villanyborotva kb....

Normális villanyborotva kb. milyen árban kapható?

Figyelt kérdés

Eddig hagyományossal szőrtelenítettem hónalj-felsőtest, illetve intim területen, de elegem van belőle, hogy akármit csinálok, mindig kipattog. Vízzel, borotvahabbal, szőr növésével ellentétesen csináltam, utána arcszesz mindenhova és nem is gyakran, heti 2x, és minőségi eldobható Gilette-vel. De állandóan kipattogok, viszketek, piros pöttyök meg pattanások is megjelennek mindenhol... ): (Az arcomon hál'istennek nem ilyen vészes a helyzet, ott nem szoktam kipattogni.)


Tehát szeretnék venni egy villanyborotvát. A gond az, hogy nagyon szűkösen állunk, többtízezret nem tudok rá kiadni. Milyen árban van egy megbízható darab? Csak testszőrzet eltávolítására szeretném használni, arcon jó a hagyományos.


Köszi előre, 15/F.


(Fent csak azért írtam le olyan részletesen, mert ezzel kapcsolatban is várok még esetleg tanácsokat, mit csinálhattam rosszul. Ha esetleg mégsem futna villanyborotvára..)


2011. dec. 23. 19:32
 1/1 anonim válasza:

A villanyborotvától nem lesz síma a bőröd. Nem látszódik a szőr, de érezni fogod, hogy nem síma. Azért nem pattog ki tőle a bőr.

Szerintem ha Philipshave vagy Braun-t veszel nem tévedhetsz. Nekem az előbbi van.

2011. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!