Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Hogyan tudom formázn...

Segítség! Hogyan tudom formázni a hajam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyenes szálú hajam van.

Göndöríteni szeretném, de hajlakkal is gyorsan kirúgja a hajam.


2011. dec. 25. 17:50
 1/6 anonim válasza:
Az egyenes szálú hajat meg kell mosni, aztán rongyal vagy újság papírral be kell csavarni. Este úgy alszol reggel, meg kibontod. Nekem is csak ez vált be.
2011. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már próbáltam éjszaka a haj csavarót, de az sem jött be.

Egyszer befontam kis tincseket este a vizes hajammal és fixálót is használtam.

Amikor kibontottam akkor lefújtam haj lakkal(6:00 körül).

Délben már egyenes volt a hajam.

2011. dec. 25. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajsütővas sem vált be? Bár gondolom nem szeretnéd szétégetni a hajad. Nekem az nagyon durván megmarad, még 2 nap múlva is, pedig fésülöm is, meg össze is kötöm, de akkor is megmarad, persze nem olyan tökéletesen és csak 190 fokon sütöm. Ja és hajlakkot sem fújok rá.
2011. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam.

Van hajsütő kerámiám amivel göndöríteni lehet (nem a kúp vas), és asz sem vált be hajlakkal sem.

2011. dec. 26. 08:31
 5/6 anonim válasza:
Bárcsak nekem lenne, ilyen egyenes szálú hajam.
2011. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. Hihetetlenül egyenes a hajam, és fél óra alatt kirúgja magát. Próbáltam hajlakkal, hajhabbal, szinte mindennel, de nem jött be. :(
2011. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!