Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleménye a férfiaknak a...

Mi a véleménye a férfiaknak a vörös hajú nőkről? Illetve melyik hajszínt kedvelik a legjobban, fekete, barna, vörös vagy szőke?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hajszín alapján választok de a fekete és a barna a kedvenc ( +hozzá kreol bőr) de ettöl függetlenül volt már fehér szőke kékszemű bnőm is úgyhogy nem ezen múlik. a vörös is jól tud kinézni csak nem mindegy hogy kin
2011. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetes vörös hajszínről beszélünk (esetleg szeplővel) az iszonyat dögös tud lenni!
2011. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

alapvetően nem tetszenek a vörös nők, de láttam pár iszonyúan vonzó vörös lányt!

éden hotel Alíz - Örkény Alíz például nagyon szép lány és szerintem természetesen vörös.

2011. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most a fekete és a barna haj a divat, ha nem kreol vaalki akkor szoliznia kell,hogy fekete haja lehessen(ahhoz megy sztem a legjobban) mert manapság mindenki a pics*kra bukik!

Szerintem nem hajszín, bőrszín vagy szemszín alapján kéne

lányt választani a 4 közül ha választani kéne akkor a vörös

tetszik a legjobban, de a szőke sem rossz ! :)

2011. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, a férfiaknak legjobban a barna haj jön be, sejtelmem sincs hogy miért, mikor a szőke, sokkal szebb szerintem. Ja amúgy vörös vagyok. (eredeti) De persze ez függ, hogy hogyan is néz ki a leányzó, mindenféle hajszínben vannak, nagyon szép nők.

22/l

2012. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgymeg ha már itt tartunk nekem a fekete hajú pasik jönnek be, de az olyan ritka, mindig barna, világosbarna pasijaim voltak és nem zavart. Egyetlen egy fekete hajú pasim volt, 2 évig meg is voltam/vagyok érte veszve.
2012. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vörös

2. barna


ők nem tetszenek már:

3. szőke

4. fekete

5. bármilyen festett haj

2013. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!