Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Star parfümök. Nektek melyik...

Star parfümök. Nektek melyik illat jött be a legjobban? Én eddig kettőt használtam, a vattacukrosat meg az epreset, de van még ezer másik illatú. Nektek melyik jött be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még nem hasznátam star parfümöt, de osztálytársamnak vattacukros van és azt megszagoltam, meg ki is próbáltam. Nekem tetszett, és többen is mondták, hogy jól áll nekem ez az illat! :)

Akartam is venni a héten, de sajnos nem volt. Na, majd máskor veszek.:)

16/L

2011. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, a vaníliásat is szagoltam már, de az nekem nem tetszik.

Első voltam.

2011. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vattacukrosom van :)

A rágógumis, az eperkrémes és a tirumisus nagyon tetszett még :)

2011. dec. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most van egy csomó új illat, itt megtalálod őket: [link] és [link]
2011. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vattacukros,az eperkrémestől egy idő után rosszul voltam a kókuszos tömény.Szerintem tartósak is,legalább is nekem.
2011. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tutti Frutti illatú van.:D Nagyon tutti;))xd:)
2011. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azt hiszem a következő beruházásom egy tutti-fruttis lesz,mert a barátnőim agyon dicsérik(:
2011. dec. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!