Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes vennem hajszínezőt...

Érdemes vennem hajszínezőt így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokszor használok hajpakolást (= 3) és szeretnék venni egy barna hajszínezőt,mert a nap kiszívta a hajam és nem tudom,hogy érdemes-e.

Arra értem,hogy sokszor kell megmossam így a hajam és így lehet,hogy csak pénz kidobás,de nekem nagyon nem tetszik így a színe,viszont festeni se szeretném nem akarom már károsítani.

Köszönöm a válaszokat


2011. dec. 28. 02:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
ha gyakran raksz hajpakolást, akkor hamar kijön a szinező, szerintem felesleges így...
2011. dec. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom,én is erre gondoltam,csak olvastam itt,hogy volt aki vett hajszínezőt és x bizonyos mosás után se jött ki a hajából a színező,reménykedek egy picit hátha tud valaki segíteni,mert nekem így nem tetszek :'(
2011. dec. 28. 04:13
 3/12 anonim válasza:
a hajamra én is érzékeny vagyok:( nekem palettes szinezőm volt és azt hiszem a 4. mosás után teljesen kijött a hajamból:S
2011. dec. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
a legjobb ha kipróbálod és akkor látod mennyi ideig marad úgy..1 próbát megér :)
2011. dec. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Remélem nem fog kijönni :)

2011. dec. 28. 06:21
 6/12 anonim ***** válasza:
majd írd meg, hogy milyen lett a színe, mennyi idő után kezdett fakulni/kopni, utána csúnyább lett a színe, mint előtte? én is gondolkozom a barna szinezőn:) köszi!
2011. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet elsőre nem lesz olyan tartós, de ha 2x-3x megcsinálod akkor már maradni fog a szín.
2011. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben meg fogom írni :)

De csak olyan január 13. körül fogom :/

ha alkalmas addig neked

2011. dec. 28. 15:56
 9/12 anonim ***** válasza:
tökéletes, köszönöm:)
2011. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Végül úgy döntöttem,hogy festéket veszek,mert úgy felesleges lett volna,ha csak hajszínezőt vettem volna,na mindegy,gondoltam megírom neked,és ne haragudj,hogy így alakult :(

Egyébként ha érdekel,hogy milyen színű lett,hát elég sötét,majdhogynem fekete,csak ha rá esik a fény akkor látszik,hogy sötétbarna.

Még egyszer bocsi.

2012. jan. 5. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!