Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete (festett) hajat könnyű...

Fekete (festett) hajat könnyű befesteni barnára?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szióka!

Nekem is pont ez a problémám! De vigyázz, én már írtam ki hasonló kérdést és nagyon sok beszólást kaptam...

Én ma vettem egy doboz londa szőkítőt és 2 doboz középbarna hajfestéket(de van egy olyan érzésem, hogy kicserélem világosbarnára, mert azt mondják, hogy a szőkítő után sokkal sötétebbre fogja be a festék a kívánt árnyalatnál) Szóval, én pénteken megyek fodrászhoz és megkérdezem, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy samponba keverek egy kis szőkítőt és jól felhabosítom vele a hajam és rajta hagyom pár percig, hogy pár árnyalattal világosabb legyen és éppenhog csak a feketét vegye ki a hajamból. Majd szólok, hogy mit ajánlott a fodrász!

2009. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

fodrász vagyok.a koktélozás jo ötlet,nyugodtan csináld meg.arra fiygelj hogy hajad leygenkicsit piszkos,hoyg a por,meg szenynezödéss megvédje a fejböröd.hagyd rajta 10 percig,és nézd mega hatást,ha nem jo még ismételd eg.

száraz hajra kendd.12 %oxi használj hozzá,mert sampon ugyis legyengiti.az valoban igaz hoyg szökités után világossabb szint válasszz minta mit végeredményben szeretnél. sok sikert.

2009. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
jaj azt elfelejtettem ,hoyg valhogy ugy probáld akoktélozást ,hoyga tövedhez ne nagyon érjen, mert azt pillanatokon belül kiszökiti.
2009. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ó de jó, végre egy hozzáértő hasznos infóra is szert tettem:)

Én csak annyit szeretnék még kérdezni, ami gondolom a kérdezőnek is hasznos infó, hogy milyen arányban kell keverni? Én egy fórumon azt olvastam, hogy 18g szőkítő, 50ml oxi és 5ml sampon. És nagyon tönkreteszi ez is a hajat? És miután befestem kopik a festék?

Én is köszönöm a választ!:)

2009. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

a z arány helye s igy. valoban igy van. igen, amint felkened látni fogod ,hoyg fakul a hajad ,ha régota fekete vagy akkor lehet elsö nekifutásnak nem megy de a kkor ujra csinálod.

annyira nem durva elhjárás minta sima szökités,dea zért nem kell tulzásba vinni.értem ez alatt azt,hoyg nem kelll mindne héten csinálni. ha most iyg leszivatjátok,és utánna eg ypár honaopig nem lát szökitöt a hajatok,nem lessz gond.a s ampon az ami gyengit rajta,épp ezért egy napon ,ha uyg látod nem kellöen szivta le,nyugodtan neki lehet ugrani 3 szor is,persze csk ha hajad egészsége s mot. de mondjuk menet közben ugyis látjátok mennyire viseli meg és akkor nyilván többször nem csináljátok.a hhoz hoyg barnák legyetek,elég ha kb 3-4 árnyalatot lesziv.

2009. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen a tanácsot, most már okosabbnak érzem magam!:) Holnap veszek is 2 világos barnát és megcsinálom. Drukkoljatok!!!:)
2009. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
ja és vegyéztek mega zta szint amit szertnétek,és vegyeteke gy dobozzal az annál 2-3 árnyalattal világossabbol is,majd uyg keverjétek ki,hoyg 50-50 % ebböl is és abbol is,igy biztosabb hoyg a kivánt szinhez közel fog a végeredmény járni.és festékhez kimondottan és szigoruan 6 % os oxit használjatok. sok sikert.
2009. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
ja és vegyéztek mega zta szint amit szertnétek,és vegyeteke gy dobozzal az annál 2-3 árnyalattal világossabbol is,majd uyg keverjétek ki,hoyg 50-50 % ebböl is és abbol is,igy biztosabb hoyg a kivánt szinhez közel fog a végeredmény járni.és festékhez kimondottan és szigoruan 6 % os oxit használjatok. sok sikert
2009. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és információkat!
2009. máj. 21. 12:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Szióka! Hát én ma megcsináltam ezt a tortúrát, és nagyon gáz lett. Ha rám hallgatsz, inkább fodrászhoz mész vagy lenöveszted. Megcsináltam a koktélozást, jó arányban, a tövére egyáltalán nem tettem, sőt 5 cm-rel lejebb kezdtem el felvinni, a 10 perces hatóidő helyett 20 percet hagytam rajta. Tovább nem mertem, mert így is kezdett szétágazni a hajvégem. Lemostam, alig vett valamit a hajam színéből, aztán befestettem sötétszőke+középbarna. Megszárítottam, azt hittem elsírom magam. Az alja fekete lett a teteje meg vöröses szőke. Holnap megyek is és visszafestem az egészet....
2009. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!