Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Helpppp! Este ha lefekszem...

Helpppp! Este ha lefekszem száp dús a hajam, reggel ha felkelek kevésnek tűnik és hátul mintha alig lenne hajam úgy elfekszem mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon kétségbe vagyok esve...olyan mintha kopaszodnék ,pedig nem hullik a hajam,bár tény hogy hátul kevesebb hajam van ,váll alattig ér.jók a fogaim nincs bőrbajom szedek revalidot és bánfival mosok hajat,keveset vasalom
2011. dec. 29. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ott van forgód valszeg hátul,azért onnan elsimul másmerre a hajad,és ott látszik kevesebbnek!
2011. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
elalszod a hajad,és persze amikor alszol veszít a frissességéből,és persze hogy nem olyan lesz mint hajmosás után. egyszerű:moss reggelente hajat!:)
2012. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 taylor17 válasza:

Ez szerintem mindenkinél úgy van. Nincs más lehetoséged, minthogy reggelente fújd ki a hajad, és lakkozd be. Akkor tutira megmarad úgy ahogy szeretnéd.

Én pl. ha megmosom a hajam, muszáj hogy kifújjam és reggel még rakok rá hajlakkot. Mert ha csak simán lefekudnék vizes hajjal, nagyon kevésnek tunne. És ezzel én sem tudok semmit sem csinálni.

2012. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mi az hogy kifújni? az a beszárítást jelenti?
2012. jan. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!