Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek vékony szálú a haja,...

Akiknek vékony szálú a haja, azoknak rövid vagy hosszú frizurájuk van?

Figyelt kérdés

Nekem elég vékonyka a hajam sajnos, hiába szeretnék szép dús hajat...ha elkezdem növeszteni, annyira rálapul a fejemre, hogy nagyon idétlenül nézek ki.

Nektek, akiknek szintén vékony szálú a hajatok, nektek milyen frizurátok van?


2011. dec. 29. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem vékony szálú, tépett, derékig érő hajam van. Mindig teszek rá hajmosásnál hajhabot és felkötöm, vagy befonom a fejem tetejére. Mire teljesen megszárad, nagyon szép dús hajam lesz és kb a 3. napon kezd lelapulni, de akkor már jön az újabb hajmosás.

Éjszakára is felkötöm a hajam a fejem tetejére (nem szorosan) és másnap is szép dús.

2011. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nekem is nagyon vékonyszálú, de félhosszú kb. válam alatt van 10 centivel, (már hosszúnak lehet inkább mondani), oldalfufruval, és nagyon megvan tépve. Ettől valamivel jobban néz ki
2011. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És nektek mennyire nő gyorsan a hajatok?
2011. dec. 29. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb hátközépig ér,sajnos nem dús már,kiskoromban szép dús volt.Gyakan vágatom,végülis tépett a fazon,de annyira vékony szálú,hogy valahogy egybeolvad,és inkább olyan,mintha összevissza lenne levágva.Minél hosszabb,annál jobban lelapul.

Én is hajhabot teszek a tövére hajmosás után és úgy szárítom,de nekem másnapra már f*s a hajam nagyon,szóval állandóan mosom,mert hamar zsírosodik és nem áll sehogy 1nap után...

Gyakran még begöndörítem,az is jó tartást ad.

2011. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem nagyon gyorsan nő a hajam. Havonta 3 centit mindig nő és ezt onnan tudom, mert minden hónapban mérem :) Nagyon sokat ápolom.
2011. dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 okazaki shinichi válasza:
3%
Ha vékony szálú inkább a rövid nagyon undorítóak a vékony szálú hosszú hajú lányok kiráz tőlük a hideg, tisztára mintha valami megtépet ku.vák lenének
2011. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem meg a te stílusodtól ráz ki a hideg utolsó! Inkább néz tükörbe és rakd rendbe magad mielőtt mások haját kritizálnád.

A vékonyszálú, hosszú haj is lehet szép de több macera van vele mert tény hogy könnyen lelapul.

2011. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem most rövid, sokkal könnyebb kezelni is :) Egyébként én is hajhabot szoktam rá használni, attól egy ideig tartja magát valamennyire... de sajnos az enyém is hamar zsírosodik, plusz a legkisebb légáramlat is szétfújja az utcán, és már nem áll sehogy :\
2011. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hosszú haj, hintőport a pedig a tetejére,nem lesz zsíros,és dús is lesz valamilyen szinten,de ne tegyél sokat,mert a sötétebb hajon nagyon meglátszhat.
2014. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem első osztályos korom òta hosszú a hajam...és nem lapul le..pedig vékony szálú..vagyis azt mondjàk.Nem tudom mi számít vékonyszálúnak..sajnos.Nem teszek rà semmit csak kimosom.Hetente egyszer mert ha többször mosnám hamarabb zsírosodna.Nem nem àllt meg a növekedésben. Minden hònapban nő kb.3-4 centit..de én is növök ezért nem nagyon làtszik..és a vegéből is vàgunk hogy szép egyenes legyen. 13/L
2015. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!