Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék, póthajat felrakatni...

Vicuska87 kérdése:

Szeretnék, póthajat felrakatni. Nekem a szilikon gyűrűs megoldást ajánlották, és a magyar hajat! Valakinek van valami tapasztalata? Még új vagyok ebben a dologban, és nem igazán értek hozzá!

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A szilikonos gyűrű jobb mint a sima, de nagyobb is és ezért jobban kitapintható.


A magyar haj könnyen töredezik, főleg ha világos. Ha nem túl vékonyszálú a hajad akkor ázsiai vagy indiai hajjal jobban járnál.

Az hogy belegubancolódik a sajátodba, csak mítosz amit azért találtak ki a magyar kereskedők hogy drágán eladhassák a szintén indiai vagy ázsiai hajaikat. Magyar hajat csak akkor vegyél ha natúr tehát festetlen.

Az eBay-ről nagyon olcsón lehet venni jó minőségű hajat ami fél évet tuti kibír. Ha egy évben kétszer veszel az még mindig olcsóbb mint itthon venni 50-60 ezerért egyszer amit utána nem lesz szíved kicseréltetni újra és inkább hordod kiszáradtan, töredezetten.

2011. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem hőillesztéses (keratinos) eljárással lett feltéve és én szeretem, mert nem feltűnő. Mondjuk kellett neki 2-3 nap, hogy teljesen lelapuljon, de gondolom a többi eljárásnál is hasonlóképp működik.


Kérhetsz magyar hajat is, a lényeg, hogy európai legyen. Ha utána olvasol mindenhol ezt fogják írni.


Én a helyedben netről nem rendelnék hajat, fene se tudja, hogy milyen minőségűt kapnál.


Nekem 50 cm európai haj felrakási díjjal együtt volt 30.000 Ft. Ez kb. 4 hónapig lesz fent és kétszer lehet feltenni.


Ennél a kérdésnél írtam a póthaj ápolásáról, ha gondolod olvasd el: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huhh nekem varva is volt, de az hamar szétjött, szerintem szarul rakták, a hőillesztés meg látszott, és havi 10ezer, hogy újra rakják.

De ami nem roncsolja a hajat, az a csatos megoldás 5 perc alatt magadnak feltudod rakni, 1-1,5 évig bírja ha jó minőségű a haj pl Remy haj (ez egy indiai haj, de nagyon hasonlít az európaihoz) nekem bevált.

2011. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!