Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kiszedem alul egy kicsit a...

Ha kiszedem alul egy kicsit a szemöldököm, akkor az visszanövésnél erősebb szálú lesz?

Figyelt kérdés

Erősebb szálú lesz, vagy ugyanolyan marad?

Pl más szőrzeteknél erősebb lesz borotválás vagy gyantázás után.


2011. dec. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyengébb lesz.

Borotválástól nekem megerősödött, viszont a gyantázástól és az epilálástól gyengült és ritkult is a szőröm.

2011. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyantázástól biztos nem erősödött. A borotva elvágja a szőrszálakat, ezért erősíti, de amivel kitéped, pl csipesz, gyanta, epilátor, azzal gyengül, mivel tövestől téped ki. Ha kiszeded a szemöldököd, nem erősödik, nyugi. Ezért is kell nagyon óvatosan csinálni, mert ha véletlen belekapsz ott is, ahol nem akartál, akkor van rá esély, hogy nem nő vissza, és a partyszemöldök egy életen át elég gáz tud lenni.:D Úgyhogy ezúton is tanácsolnám, hogy ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor inkább kozmetikussal szedesd ki, vagy ha magadnak csinálod, akkor se borotváld SOHA! Van ismerősöm, aki borotválni szokta alatta, és iszonyatgáz, mikor egyszerre borostásodik a szemöldöke...
2011. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Akkor nem véletlenül látom ritkábbnak alul amióta 1-2× kiszedtem?

2011. dec. 29. 18:11
 4/4 anonim válasza:
nekem a szedéstől nagyon megerősödött és kunkorodik,ezért jobb a gyanta ,mert attól ritkul a szörzet
2012. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!