Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vasaljam a hajam, hogy...

Hogy vasaljam a hajam, hogy megmaradjon benne az egyenesség?

Figyelt kérdés

Ha kivasalom a hajam, aztán belakkozom, mindig mire elmegyek itthonról már nem úgy áll. A végei össze-vissza, stb. és ez idegesítő.

Tudtok valami trükköt?


2011. dec. 31. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
előtte kikell szárítani hajszárítóval
2011. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a sok lakktól göndörödhet. hővédő hajkiegyenesítő spray (syoss a legjobb :D). én nem javaslom az előtte hajszárítózást, mert pl. nekem attól hamarabb göndörödik be. ha előző nap megmosom, ráfújom a sprayt, hagyom, hogy az egész haj magától megszáradjon, aztán elalvás előtt kivasalom, és reggel újra, és onnantól kezdve nem száll. ha ezt nem így csinálom, akkor már nem jó. remélem, tudtam valamit segíteni.:)
2011. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló

Mi ennek a Syoss terméknek a neve? Esetleg képet tudnál linkelni?

2012. jan. 2. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziaa :)


Hány fokon vasalod? Attól is függ! Nekem elég vékony szálú hajam van, és ha kivasalom olyan 160, de inkább 180 fokon akkor úgy marad elég jól. Ha 200 fokon, akkor főleg, viszont az már nagyon szárítja, meg törik a vége össze vissza :(

2012. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
syoss heat protect styling spray. így néz ki: [link] :D
2012. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jan. 8. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!