Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hasznaltok Yves Rocher termeke...

Hasznaltok Yves Rocher termekeket? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

hello! Franciaorszàgban élek, és szerintem én kaphatnàm meg a "tiszteletbeli Yves Rocher"-vevo cimet :D , minden honapban rendelek toluk.

A krémek, testàpolàsi termékek nagyon jok, a sminkkel nem vagyok tulzottan elégedett. Nem tul jo fedésuek az alapozok, puderek, a szempillaspiràlok elég unalmasak. A szàjfények, ruzsok azonban nagyon jok, nemrég jottek ki az ultrapigmentàlt ruzsaik ( pàr àrnyalat van belole csak), de tartosak, eroteljese szinuek, azok valobabn megérik az àrukat.

2011. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy szám, a testápolók, krémek nagyon jó illatúak, de amúgy semmi különös. A sminkek pocsékak. Magamnak nem veszek ott semmit, ajándéknak szoktam venni ott cuccokat.
2011. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en nagyon szeretem, testapolot, tusfurdot, dezodord mindig ott veszek. Sminkek teren csak a szemhejpuderrol es a tusrol tudok nyilatkozni, tartosak, nekem tetszenek. Es megnyugtato, hogy csupa termeszetes alapanyag, minimalis kemikaliak!:)
2012. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert a termékeiket állatokon tesztelik.

De mindenképpen akartam tőlük egy összecsukhatós táskát, és miután nyelvi problémák miatt Prágában nem tudtam szerezni (pedig 3 üzletükben is voltam) Pesten végre szert tettem a táskára, de kellett hozzá vennem valamit, hogy olcsón megkapjam, így van tőlük egy mini rizses testápolóm, az illata jó de semmi extra.

2012. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy állatokon tesztelik a termékeiket.
2013. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A tusfürdők szerintem elég jók (málnás,kókuszos)

meg a kókuszos parfüm

2014. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!