Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy a csokitól...

Lehetséges, hogy a csokitól barnul a bőröm?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többen megjegyzik, hogy tök jó színem van, talán szolizok? És az a furcsa, hogy én is látom magamon, hogy barnább a bőröm. Pedig nem járok szoliba, és hát ugye az időjárás sem kedvez ahhoz, hogy kifeküdjek napozni a szabadba. :D Nem eszek sok répát, sült tököt, nem iszok répalét (elméletileg ezek adnak egy kis színt a bőrnek), viszont most, hogy itt voltak az ünnepek, rengeteg csokival betáraztam, és majdnem napi szinten nasizok is belőle. Szerintetek ettől lehet? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2012. jan. 2. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
A répa valóban nagyon jó kis színt ad a bőrnek (jó kis narancsos), bár én nem említeném együtt a csokival. Most komolyan azt hiszed, hogy a csokitól barnulsz? Akkor én már rég néger lennék... Tudom, hogy nem értelmes komment, de a kérdésed sem valami értelmes.
2012. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam azt, hogy azt HISZEM, csak ez az az étel, amit mostanában sűrűbben fogyasztok. Hülye azért én sem vagyok, és elsősorban olyanok válaszára számítottam, aki azért ért is a dologhoz, nem pedig kioktat. Mivel a csokoládét használják a szépségiparban is, ezért gondoltam azt, hogy összefüggésben van a két dolog egymással.
2012. jan. 2. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,,a csokiban nincs pigmentanyag és a bőrödben sem indítja el a termelődést.Máshol kell keresned a megoldást.
2012. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. jan. 2. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!