Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan hajbalzsamot ami 1-2perc alatt is jól hidratálja a hajam? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Eddig szinte minden hajmosás után fél vagy egy órás hajpakolást tettem fel (Serical Latte vagy Placenta), és ezekkel meg is voltam elégedve, de már nincs időm arra, hogy minden mosás után ennyit bíbelődjek a hajammal, ezért át szeretnék térni a heti 1 hajpakolásra és a többi mosás között csak balzsamozni szeretnék. Milyen hajbalzsamot ajánlanátok ami megfelelően hidratál?
2012. jan. 2. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Wella pro series Repair nagyon jó, olyan a hatása, mintha pakolást használtam volna. Én nagyon szeretem, az illata is sokáig megmarad.
2012. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyetértek az előzővel. Nagyon jó balzsam. Akár egy pakolás.

A legjobb!

2012. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) A samponja is jó vagy csak a balzsam? Nem gond ha csak a balzsamot használom és mellette Head&Shoulders sampont?
2012. jan. 2. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod próbáld ki az Avon "Advance Techniques" kiöblítést nem igénylő balzsamját. 5-10 perc alatt beszívódik. Kellemes illatú, fényesebb és puhább lett tőle a hajam már az első pár használat után.


Az Avonnál most pont van egy akció erre vonatkozóan. Ha rendelsz egy 250 ml-es balszamot 550 forintért (asszem ennyi, max. 20 ft-tal drágább), akkor kapsz mellé még egy általad választott terméket 200 ft-ért. Tehát 750 forintért tudsz venni 500 ml balzsamot.

2012. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam a Wella sampont, de azt mondják nagyon szárít. Nem muszáj egyforma sampont és balzsamot használni, nyugodtan használhatsz Head&Shoulderst mellé. Én soha nem használok egyformát.
2012. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!