Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég sok pattanásom szokott...

Elég sok pattanásom szokott lenni, most kipróbáltam, hogy este fogkrémet vagy citromlét teszek rájuk, és egész szépen leszáradtak, már csak enyhe bőrpír maradt utánuk. Használhatom tovább ezeket akkor is, ha nincs pattanásom?

Figyelt kérdés

Nem fogja túlságosan kiszárítani a bőröm? Félek, hogy kiszárítják, és akkor ezért lesznek majd pattanásaim. Mivel előzzem meg, hogyha ezek véglegesen elmúlnak, hogy ne jöjjön ki több, vagy ha kijön is csak egy-kettő, ne pedig 10?


A kozmetikai szerek nekem annyira nem váltak be, egyedül a garnier arcradírt használom hetente egyszer, és egy alkoholos tonikot szintén hetente egyszer. Zsíros bőröm van.


Még egy kérdésem lenne: szabad alapozót, sminket tegyek, ha még van pár ilyen piros pattanásom? Vagyis inkább csak a helyük piros, maga a dudor már eltűnt. Azt hallottam, hogy ha így rákennem az arcomra az alapozót, akkor "elviszem a fertőzést", és még több pattanásom lesz. Ez mennyire igaz?


2012. jan. 2. 17:46
 1/4 anonim válasza:

Énis használok ilyeneket bár nem folyamatosan..Szerintem jó ha segítettek de ne használd őket akkor is ha nincsen pattanásod.

Ez alatt használj valami krémet ami megelőzi őket,és 2 naponta bőrradírral radírozd át a bőröd.

2012. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kétnaponta nem lesz sok: Én úgy tudom egy héten max. 2x szabad.


Te milyen krémet ajánlasz? Neked mi jött be?

2012. jan. 2. 18:06
 3/4 anonim válasza:

Nekem ezek jöttek be:) És igen bocsánat elírtam heti 2x lehet csak:D

[link]

ez a tonik amit rendszeresen használok és ez az esti krém:

[link]

hidd el ez a kettő eltünteti:)

2012. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsót már próbáltam, nekem sajna nem vált be. :s
2012. jan. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!