Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a jó a balerina cipőben?

Mi a jó a balerina cipőben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kényelmes :D
2012. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Mert nőiesebb a sportcipőnél és kényelmesebb a magassarkúknál, amiben mellesleg nem is mindenki tud rendesen járni. Csak épp nem egészségesebb az sem a magassarkúnál...
2012. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam inkább a papucs mint a balerina. :)
2012. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én imádom őket. :) Úgy ahogy fent mondták, a sportcipőnél meg tornacipőnél sokkal nőiesebb, szinte bármihez fel lehet venni, nagyon kényelmes, nyáron sem sül bele a lábam. Van vagy 5-6 pár ilyen cipőm. :D
2012. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
41%
Semmi a világon. Borzalmas. A legszebb lábakat is tramplivá formálja. Lányok ne hordjátok! :)
2012. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 harisnyababee ***** válasza:
Szerintem is kényelmes, diszkréten nőies, egyszerű, kis helyen elfér(ha olyan a szitu táskába beleteszem váltócipőnek). Nekem is van 7-8 pár.
2012. febr. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés bennem is megfogalmazódik. A válasz: semmi. NEM csinos. NEM, NEM nőies. Cseppet sem. Nem ad semmi értelmes formát a lábnak. Egy férfi ismerősömnek sem tetszik. Nekem sem tetszik. Ráadásul kényelmetlen és igenis egészségtelen. Amellett, mindannyian tudjuk, hogy csak azért gyártják, mert költségtakarékos az előállítása és mivel gyorsan szétmegy, jó üzlet, mert gyakran kell újat venni. A sok hülye meg megveszi...
2012. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a tény is jó ha egy jó lány/nő viseli meg ha bebüdösödik a lába! ☺️☺️☺️
dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!