Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom más kategória de a...

Tudom más kategória de a körömről lenne szó, egyszerűen lehetetlen megnöveszteni bővebben lent?

Figyelt kérdés
az a helyzet 14 éves lány vagyok és mint az osztályom többsége megszeretném növeszteni de egyszer sikerült egyszerre letörött és mindig picik, amit csunyának tartok...:/ kenem köröm erősítőkkel de nem használ. a hajam is kissé hullik arra is szedtem hatástalan. bár már több éve vega vok lehet köze van hozzá. de mit tudnék tenni?
2012. jan. 3. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egészséges életmód és táplálkozás is sokat segíthet. Vitaminokat szedsz?
2012. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Izabell ***** válasza:

Szedjél élesztőtablettát, sok a B vitamin benne.Attól megáll a hajhullás is, serkenti a novekedését és megerositi a kormoket!

Ezenkivul ha kalciumhianyod van, attol is toredezhet a kormod. En folyamatosan szedem a kalciumot, es olyan erosek a kormeim h nehezemre esne levagni is!

2012. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!