Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé zsíros a bőröm és...

Eléggé zsíros a bőröm és miteszeres az orrom van rá valami szemcsés tisztító amivel legalább halványítani tudom a fekete pöttyöket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen típusú az arcbőröm nekem ezek váltak be, remélem Neked is segíteni fognak.

Mitesszeres orra: AVON Clearskin - Pore penetraiting (Ez halványítja 1-2 napra az orrodat és az arcodat is leradírozhatod vele.)

Hamar és eléggé zsírosó arcbőrre és mitesszeres orra egyaránt kitűnő: Szulfokoll termék, azon belül is a Kén-ichtiolos arclemosót ajánlom (Szárazon tartja a bőrödet és a mitesszeres orrot szintén halványítja.)


Remélem tudtam segíteni! :)

2012. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem a mitesszertapasz segített :) kicsit fáj a lehúzása, de megéri :)

[link]

2012. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát néha mindenképp ki kell tisztittatni kozmetikussal,lehetőleg vmi alaposabb szakemberrel.Másrészt meg fogyassz sok zöldséget,egészséges kaját,igyál sok vizet,az is segít a zsíros bőrön,de sokkal többet,mint a külső beavatkozások!Szépség belülről fakad..Én Baleát használok,meg Clean&Clearst,az nekem bevállt,nem feltétlenül jobbak a drágábbak!
2012. jan. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!