Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol van Pécsen a legjobb...

Hol van Pécsen a legjobb fodrászat? Fiú vagyok és félhosszúból rövidebbet szeretnék de félek hogy nem lesz jó.

Figyelt kérdés

18 vagyok

magas homlok, kicsit szétálló fülek (nem simulnak a fejemhez), ovális fejforma

nem tudom hogy mi állna jól de valami vagány hozzám illő hajat szeretnék, nem azt a szokásos formát amit miden fodrász meg tud csinálni.Legyen kreativitása ahhoz hogy tudja mi áll jól nekem.

Ilyet keresek.


2012. jan. 3. 22:39
 1/4 A kérdező kommentje:

A hajam alapból hullámos.

A füleim környékén lesz hullámos

2012. jan. 3. 22:42
 2/4 anonim válasza:
ha érdekel a vélemenyem (19/L) én szeretem az olyan hajú fiúkat akinek hoszabb haja van. jobban bejön,meg nem tőnik olyan üresnek,értetlennek az arca. a köszéposszúságú haju fiúk sokkal menőbbek,akinek kel van zselézve úgy néz ki mint egy kakas vagy egy tyúk,már akinek...
2012. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a füledel meg ne föglalkozz,ha dús hajad van ritkitazsd meg,de ha nagyon nem tetszik menny el nyugottan egy fodrászoz tudja mi áll jol neked és mi nem.
2012. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

nem az a gond hogy nem áll jól hanem az hogy meguntam...már 5 éve ilyen a hajam és jó lenne valamit kipróbálni csak így helyesnek tartanak a lányok és nem akarom hogy ez megváltozzon egy elcseszett haj miatt :D

Meg a hosszú hajjal sok a gond.Én még egy kicsit ki szoktam vasalni hogy ne legyen hullámos.és így nem tudok elmenni úszni stb... mert mindig hajat kéne mosnom, mire megszárítom, rendbe szedem stb...eg rövidebb fazonnal nincs ennyi szarakodás

2012. jan. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!