Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok a hajamra?

Mit ajánlanátok a hajamra?

Figyelt kérdés

Töredezett,szálkás + vékony szálú is :"(

Volt festve nem egyszer,szívatva is volt,meg vasalva is,de arról leszoktam.

Ricinust használok,Bánfit használtam,Revalid kapszulát akarok venni jövőhéten meg rozmaring olajat a samponba (mert állítólag az is beindítja a hajnövekedését) ezenkívül ki fogok még próbálni 4 hajpakolást is.

Jövőhéten úgy terveztem,hogy megyek vágatni belőle,de így sose fog megnőni ha állandóan töredezik,így is mell fölé ér és úgy szeretnék hosszú hajat,sose volt hosszú hajam :(

Valaki segítene?Mit használjak,vagy mit csináljak?

Olvastam,hogy jót tesz a hajnak a Serical crema al latte hajpakolás,főleg a szálkás hajúaknak,azt hiszem be fogok szerezni egy ilyet is.


2012. jan. 4. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyi mindent teszek érte mostanában és ugyan ott vagyok vele,néha késztetést érzek,hogy levágjam az egészet,annyira utálom.
2012. jan. 4. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban a kevesebb több. Igen, az első teendő a vágatás, természetesen a töredezéstől le kellene sajnos vágni, aztán hajvégápoló, közben a Revalid kapszula lelkiismeretes szedése, de nekem a Biovanne is bevált, jó fajta sampon, és egy féle pakolás vagy balzsam, nem minden egyszerre, én a herbal essences pakolásra esküszöm. Hajmosás után jól megtörölni és langyos levegővel megszárítani, ha azt akarod, hogy egyenes legyen, akkor előre borítod és egy jó minőségű kefével közben fésülgeted, úgy szárítod, így a hajvasalót is megúszod. Amióta így csinálom, teljesen helyreállt, a szinte ugyanolyan hajam, mint a tiéd. Néha Johnsons babasampont (búzacsíra) beiktatok, és a két mosásból az egyiket azzal csinálom! Amióta ezt csinálom, és nem 5 féle drága motyót ráteszek, azóta tök selymes, kevésbé töredezik, és még ráadásul nem is annyira zsírosodik, és persze zero korpa. Na jó a samponom is drága, meg a hajvégápoló, de sokáig tartanak....remélem segítettem.
2012. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, ugyanolyan VOLT a hajam, mint a tiéd..
2012. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze,hogy segítettél,köszönöm szépen.
2012. jan. 4. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy fodrászt, vagy valami szakértőt, hogy mit lehetne csinálni.
2012. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!