Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl rövid lett a hajam, és...

Túl rövid lett a hajam, és nem tetszik, mit tegyek? A fodrász nagyon durván rövidre vágta a hajam, semmilyen zselé illetve hab, lakk tüsire nem fogja meg, de ha lelapul, úgy nézek ki, mint Pistike. Hogyan hordjam a hajam? Varrassak fel?

Figyelt kérdés
Rettenetesen nem tetszik,frusztrál, nagyon nem érzem jól magam vele:S
2009. máj. 22. 22:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne varrass fel, nem éri meg, legalábbis én biztos nem adnék rá annyi pénzt.


Nem tudom, fiú vagy-e vagy lány, de mindkét esetben az a legésszerűbb megoldás, ha elhiszed, hogy nem is olyan rossz. Egy picit beszéld be magadnak. Egyébként ez a helyzet hamar megoldódik, mert a haj gyorsan nő. Annyira biztos, hogy a zselé megfogja. Az ilyesmire szokták mondani, hogy "automatikusan megoldódik".

2009. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Lány:D

Az a baj, hogy a 3ezer Ft-os zselé se akarja megfogni a hajamat, ugyanis amikor hosszú volt, szögegyenes volt, és röviden meg göndörödik (ez hosszúban dauerral se ment) és valami rettenetes....:S

2009. máj. 22. 22:47
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ugyanígy jártam 2 éve. Nagyon elcseszték a majdnem derékig érő hajamat, ugyanis levágta a fodrász vállig érő tépettre, a felső rész meg csak 5 cm-es volt, úgy állt, mint a kakastaréj. elhiheted.. 2 hónapig bőgtem és alig tudtam tükörbe nézni, annyira rosszul éreztem magam és olyan csúnya voltam. Én is fel akartam varratni, de szerencsémre a szomszéd csaj előttem megcsináltatta és akkor rájöttem, hogy kössz inkább nem kérek belőle(kihullot a fél haja) Rájöttem, hogy így kell elfogadnom, nincs mit tenni... vettem sok revalidod, biovanne-t, szépségvitamint, hajlakkot, zselét... és újra hosszú hajam van azóta:) Csak a türelmet tudom javasolni!
2009. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Az egész hajam 5 centis...
2009. máj. 22. 23:17
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.. akkor nem is nézne ki jól a póthaj mert nagyon feltűnő lenne, hogy fent 5cm alatta meg hosszú.

Mekkora volt eredetileg a hajad?

2009. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Váll alá ért...Sírógörcs határon vagyok...

Nekem már az is jó, ha esetleg tudtok olyan fodrászt, aki normális rövid hajat tud vágni, nem pedig Pistikéset...

2009. máj. 22. 23:25
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Hát én csak 2 olyan embert tudnék akit Te is ismersz tuti, Zsidro és Hajas... bár ők azért nem 3000-ért vágnak...

Nagyon sajnálom a hajad:( Bírd ki ezt a hónapot, utána nő 1-2 cm-t és sokkal könnyebb kezelni. Addig próbáld meg valamivel feldobni.. csat (én diszkrétpillangós csatot raktam bele, teljesen feldobta) vagy hajráf ilyesmi. Vagy nem a Te stílusod?

2009. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

A hajpánt tök vicces benne, mert elöl lenyalja, hátul meg össze-vissza áll...

Borzalmas...De valahogy kibekkelem, mert ZSidró nekem még egyszer nem nyúl a hajamhoz, 2 éve elcseszte:D

Jó lett amikor kijöttem, de otthon teljesen kezelhetetlen volt.

2009. máj. 22. 23:43
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez egy nagyon brutál zselé, télleg olyan mint a ragasztó, próbáltad már? Esetleg segíthet.

2009. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem tudod esetleg, hol kapható? Megpróbálom, hátha:)

köszi a segítséget:)

2009. máj. 22. 23:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!