Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő elteltével lehet a...

Mennyi idő elteltével lehet a hajat újrafesteni? Mik a következményei?

Figyelt kérdés

Kedden szőkés-barna helyett kb vöröses-szőke színt varázsolt a Drága fodrász a hajamból. Ezelőtt csak melírozva volt, úgy 3 éven át, de másfél éve abba hagytam. Most lett először befestve az egész, és szépen el....ták. Mindenképp szeretném visszafestetni barnára, minél előbb.

Arra gondoltam, szombaton visszafestetem. Milyen következményekkel járhat ez? Hajhullás, törés, stb????


2012. jan. 4. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 nap után festettem újra a hajam hasonló eset után. Szerintem nyugodtan visszafestheted szombaton, nem tesz jót, de nyilván nem fog letörni a hajad. Lévén, hogy nem egy ló adag hidrogént akarsz adni neki, mert sötétebbet szeretnél, nem világosabbat. Ha nagyon tartasz a károsodástól, első körben dobj rá egy tartós színezőt, aztán 2-3 hét múlva, mire kicsit megkopik, simán lehet rá festeni a barnát.
2012. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer narancssárgát varázsolt szó szerint a fodrász barna helyett!Én másnap vettem két doboz sötétbarna festéket és átfestettem magamnak!Semmi bajom nem lett,mert már gyakorlott hajfestő voltam,na meg a saját hajamon bemertem vállalni.Azért nem feltétlenül ajánlom ezt neked.De én konkrétan zokogógörcsöt kaptam,mikor a fodrász elb*szta a hajam :(


Ja és nekem pl volt nagyon világos szőkére is festve a hajam,amit egyik napról a másikra festettem be sötétbarnára(1-2hét után újrafestettem mert ledobta a színt),viszont amíg szőke volt nem nőtt egyáltalán a hajam.

Nekem a barnától jött végülis rendbe.

2012. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Hát engem is a sírás környékez! :(
2012. jan. 4. 21:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap reggel újrafestik. a esetleg kihullana vagy eltünne a hajam, majd megírom! :D
2012. jan. 4. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi történt? :)
2012. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!